Mercedes-Benz
Sinan Uzun
2.El Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
sinan.uzun@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil kullanılmış
Fırat Eles
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
batuhan.uyanik@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Batuhan Uyanık
Otomobil Satış Danışmanı

batuhan.uyanik@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Erdem Arıcan
HTA Satış Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
erdem.arican@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç yeni
Duygu Ata
Otomobil Satış Danışmanı

duygu.ata@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil Satış
Salih Canikli
Müşteri Danışmanı

salih.canikli@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Tuncay Canpolat
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
tuncay.canpolat@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Senanur Engin
Servis Kabul Sorumlusu
Tel: +90 212 484 33 00
senanur.engin@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Efe Erkan
Showroom Müdürü
Tel: +90 212 484 33 00
efe.erkan@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Sema Ermiş
Showroom Müdürü

sema.ermis@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç yeni
Serkan Göbüt
Müşteri Danışmanı
Tel: + 90 212 484 35 96
serkan.gobut@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis
Deniz Güleç
Müşteri Danışmanı
Tel: + 90 212 484 33 00
deniz.gulec@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Bora Koz
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
bora.koz@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Ali Ok
Alım Sorumlusu

ali.ok@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil kullanılmış
Muharrem Saygı
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: + 90 212 484 35 32
muharrem.saygi@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni
Aykut Seyhan
Alım Sorumlusu
Tel: +90 212 484 33 00
aykut.seyhan@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil kullanılmış
Muhammed Soytürk
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
muhammed.soyturk@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil kullanılmış
Emre Tak
Müşteri Danışmanı
Tel: + 90 212 484 33 00
emre.tak@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Derya Türkyılmaz
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
derya.turkyilmaz@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Tahsin Koray Uyunmas
Showroom Müdürü

Mobile:: +90 212 484 33 00
koray.uyunmas@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
İsmail Uğurlu
Kamyon Sıfır Araç ve HTA 2.El Satış Danışmanı

ismail.ugurlu@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç kullanılmış, Kamyon Satış
Abdullah Yalçın
Müşteri Danışmanı
Tel: + 90 212 484 35 90
abdullah.yalcin@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis
Hasan Yavuzel
Müşteri Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
hasan.yavuzel@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis
Orhan Yücesoy
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
orhan.yucesoy@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Onur Yıldırım
Satış Müdürü

onur.yildirim@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Berk Çakır
Filo Satış Müdürü
Tel: +90 212 484 33 11
Mobile:: +90 530 387 20 29
berk.cakir@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Filo Satış Ekibi
Damla Çavuşoğlu
Otomobil Satış Danışmanı

damla.cavusoglu@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Sema Çelik
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 212 484 33 00
sema.celik@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Tufan Özkan
Müşteri Danışmanı
Tel: + 90 212 484 35 98
tufan.ozkan@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis
Sibel Üstün
Müşteri Danışmanı

sibel.ustun@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil servis